.

Vaping faktycznie skończył się znaczny sensacja całym świecie world . Od United States i Canada do Chin oraz Wielkiej Brytanii, vaping jest już więcej wzorem , zamiast tego to styl życia . Ci że są entuzjastyczni odnoszący się do dotyczący na pewno zaakceptuj sposób życia as jak również jest szeroki zakres mnóstwo okazji całym world do show this stopa procentowa . Poniżej znajduje się podsumowanie wszystkich zbliżających się okazji w vaping world w 2017 roku:.

1. The Hall of Vape.

Data : 6–7 maja 2017 r.

Obszar: Neue Messe Wydarzenie Centrum Stuttgart Terminal lotniska Niemcy.

zakupione e cig obszar naprzód razem aby omówić przyszłość e-papierosów a także szerszy problemy , które rozwijają się w ramach tych dyskusje. To na pewno oferta szansa dla różnorodności głosów, które zostaną słuchane w tym specjaliści , supporters a także ci to sprzeciwiają się wzorzec .

3. VapeShow Prague.

Data : 13-14 maja 2017 r.

Obszar: PVA Expo Praga (Beranových 667, 199 00 Praha 9), hala A2.

VapeShow Prague to jedyne vape wydarzenie w Czechach zamierzony do zgromadzenia kluczowych graczy w vaping obszar do przejdź problemy w ramach przemysłu . To okazja na pewno będzie obejmować prezentacje na ciągłe zadania związane z vaping, rozwijaj współpraca pomiędzy kluczowy interesariuszy, pokaż brand-new innowacje , oprócz enjoyable rzeczy jak konkursy, nagrody a także próbki !

4. VapItaly International Vaping Wydarzenie.

Dzień: 20–22 maja 2017 r.

Obszar: Veronafiere V.le del Lavoro 8, 37135 Verona – WŁOCHY.

5. VAPEaro – Ateny Vaping Expo .

Data : 20–21 maja 2017 r.

Vaping vs. Smoking: The Safety and security Argument : Dawny Zachód terminal lotniska Elliniko-Ateny.
Posidonos Avenue – Elliniko location, Ateny.

VAPEaro z pewnością zapewni różnorodny tablica z szczegóły dla wszystkich interesariuszy zainwestowany produkcja a także produkcja e-papierosów. Wszyscy uczestnicy powinni na zostawić papierosy. Dołącz Facebook okazja strona poniżej, aby wziąć udział w aktualności a także konkursy : https://www.facebook.com/events/336613590029954/.
Tereny targów stanu Floryda.

9. Shanghai Vape Exposition.

Dzień: 14-16 lipca 2017 r.

Place : Shanghai New International Expo .
2345 Longyang Rd, ShiJi GongYuan, Pudong Xinqu, Shanghai Shi, Chiny, 201204.

CECMOL (Chinese E-Cigarette Media Online) zorganizował bardzo pierwszy Vape Expo w Chinach w zeszłym roku . Jeśli jesteś w Chinach, aby sprawdzić wszystko, co chiński vaping globe musi użyć , weź udział w exposition.

10. Środkowa a także Konwencja Vape Ameryki Południowej.

Dzień: 31 sierpnia – 2 września 2017 r.

Miejsce : Medelin, Kolumbia.

Jest to najważniejsza konwencja środkowoamerykańska oraz South American. Podobnie jak inne konwencje vape, jest to możliwość do odkrycia wszystkich rzeczy vape a także do sprawdź nadchodzący również as new rzeczy w sektor.

11. Vape Expo Indie.

Dzień: 9-10 września New California Cigarette Laws Enter Into Impact .

Miejsce : New Dehli.

Vape Ekspozycja Indie z pewnością zbierać eksperci w na całym świecie vape sektor, aby demonstrować new przedmioty, podziel się doświadczeniem z wykonywania skutecznego e-papierosa firma a także connect with other vapers. Dowiedz się więcej informacje na stronie: http://indiaexpomart.com/.

12. Beijing Vape Expo .

Dzień: 21–23 października 2017 r.

Obszar: Beijing China International Wystawa Centrum.

To jest 5th roczne Internation Vape Expo w Pekinie i a na pewno zorganizować ponad 37000 osób i 500 marki z papierosów z pary i e-płynów z 30 narodów a także regiony składające się z STANY ZJEDNOCZONE , Francji, Wielkiej Brytanii, Rosji, Indonezji, i Malezji.

13. Future Generation Czysta nikotyna Dostawa .

Data : 14-15 listopada 2017 r.

Obszar: TBD, London, UK.

To na pewno będzie a angażujące a także informacyjne event , które koncentruje się na wzrosty na e-papierosie rynek a także zapewnia metody na rzecz otwartych wiedzy a także komunikacja. Event z pewnością będzie funkcja vaping advocates z z całego świata .

Ci którzy są namiętni o dotyczący na pewno obejmujący środki życia a także jest mnóstwo okazji całym world do show this stopa procentowa . Poniżej znajduje się podsumowanie wszystkich zbliżających się okazji w vaping world w 2017 roku :.

Hall of Vape to seminarium , które odbyło się w Niemczech dla wszystkich punktów vape. Ta okazja jest typowym vaping event ze wszystkimi udogodnieniami . Odwiedzający stronę do VCC Tampa fl też z pewnością będzie miał możliwość do: try oraz kup brand-new eliquids i gadżety po niskiej stawki, mają vape a także spełniają z online gwiazdy takie jak GrimmGreen, Ruby Roo, Suck My Mod, Daily Vape TV i więcej !